Právě vyšlo


Barevné svatební šaty

15. 5. 2013, 11:39 | Diskuze (0)
navigation iconNacházíte se: svatebni-saty-studiobrigit.cz » Svatební šaty Benešov
Zavoláme Vám

Svatební šaty Benešov

7. 5. 2013, 11:14

Každá žena by si před svou svatbou měla projít několik studií, aby byla schopna si zvolit ty nejúžasnější svatební šaty. Na našem webu Vám doporučíme ty nejúžasnější svatební studia v okolí města Benešov, díky tomu ušetříte svůj čas. V naši společnosti jsou zvykem bílé šaty, odvážnější nevěsty však mohou zvolit i například modré svatební šaty. Pří výběru salónu byste měly zvažovat mnohem více než jen svou peněženku, důležité je také osobnost návrháře, od kterého salón své šaty kupuje. Všechny salóny Benešov obvykle nabízejí také společenské šaty a pánské obleky.

Svatební studio Benešov

Benešov (něm. Beneschau) je okresní město ve Středočeském kraji, leží 40 km jihovýchodně od Prahy. V lednu 2012 zde žilo 16 460 obyvatel.

  Základní informace o Praze

  Praha je hlavní a současně největší město České republiky a 14. největší město Evropské unie. Leží mírně na sever od středu Čech na řece Vltavě, uvnitř Středočeského kraje, jehož je správním centrem, ale jako samostatný kraj není jeho součástí. Je sídlem velké části státních institucí a množství dalších organizací a firem. Sídlí zde prezident republiky, vláda, ústřední státní orgány a jeden ze dvou vrchních soudů. Mimoto je Praha sídlem řady dalších úřadů, jak ústředních, tak i územních samosprávných celků; sídlí zde též ústředí většiny politických stran a centrály téměř všech církví, náboženských a dalších sdružení s celorepublikovou působností registrovaných v ČR.

  Historie Prahy

  Do dnešní podoby se Praha vyvíjela jedenáct století. Coby historická metropole Čech byla v minulosti sídelním městem českých knížat a králů, římsko-německých císařů a hlavním městem Československa. V současnosti se rozkládá na území 496 čtverečních kilometrů a má přes 1,2 milionu obyvatel. Pražská metropolitní oblast měla v roce 2004 (podle Eurostatu) zhruba 2 miliony obyvatel.

  Ekonomika a kultura Prahy

  Zároveň je Praha také vysoce ekonomicky vyspělým a bohatým regionem s výjimečně vysokou životní úrovní, přičemž tímto vyniká nejen nad české, ale i nad evropské standardy. Podle statistik Eurostatu je šestým nejbohatším regionem v Evropě. HDP na obyvatele v Praze dosahuje 172 % průměru celé EU (HDP na obyvatele ČR dosahuje pouze 80 %). Sídlí v ní 12 univerzit (vysokých škol univerzitního typu). Praha je všeobecně považována za jedno z nejkrásnějších měst v Evropě. Historické centrum města s jedinečným panoramatem Pražského hradu, největšího hradního komplexu na světě, je památkovou rezervací UNESCO. Právě historické jádro města a mnohé památky přilákají ročně miliony turistů ze zemí celého světa, v roce 2007 navštívilo Prahu 4 009 000 turistů, což ji činí jedním z nejnavštěvo­vanějších měst Evropy. V roce 2007 byla na 7. místě nejnavštěvova­nějších měst Evropy a na 19. místě nejnavštěvova­nějších měst světa. V roce 2011 už byla 6. nejnavštěvo­vanější město Evropy.

  Zdroj: Wikipedia


  Poslední názory
  celkem komentářů: 0
  diskuze

  Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/clients/client7/web1672/web/app/tpl/sloupec_reklama.php on line 20 Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/clients/client7/web1672/web/app/tpl/sloupec_reklama.php on line 20
  15 525,- Kč
  Detail